GENER 2019Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Mes anteriorFEBRER 2019Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Mes anteriorMARÇ 2019Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Mes anteriorABRIL 2019
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Inici   Mobilitat i transport   Bus Sant Celoni - La Batllòria
Bus Sant Celoni - La Batllòria
Cia. Hispano Hilarienca

De dilluns a divendres

Girona-8.1510.1512.1514.1516.1518.1520.15
Sant Hilari7.009.0011.0013.0015.0017.0019.0021.00
Arbúcies7.209.2011.2013.2015.2017.2019.2021.20
Breda7.359.3511.3513.3515.3517.3519.35-
Riells7.409.4011.4013.4015.4017.4019.40-
La Batllòria7.459.4511.4513.4515.4517.4519.45-
Sant Celoni7.559.5511.5513.5515.5517.5519.55-

 

Sant Celoni-8.0010.0012.0014.0016.0018.0020.00
La Batllòria-8.1010.1012.1014.1016.1018.1020.10
Riells-8.1510.1512.1514.1516.1518.1520.15
Breda-8.2310.2312.2314.2316.2318.2320.23
Arbúcies6.608.4010.4012.4014.4016.4018.4020.40
Sant Hilari7.009.0011.0013.0015.0017.0019.0021.00
Girona7.459.4511.4513.4515.4517.4519.4521.45

 

Dissabtes, diumenges i festius

Sant Hilari7.3018.00
Arbúcies7.5018.20
Breda8.0518.35
Riells8.1018.40
La Batllòria8.1518.45
Sant Celoni8.2518.55
Barcelona9.0019.30

 

Barcelona9.3020.00
Sant Celoni10.0520.35
La Batllòria10.1520.45
Riells10.2020.50
Breda10.2820.58
Arbúcies10.4521.15
Sant Hilari11.0521.35
 
Imprimir Versió per imprimirCompartir:Comparteix al FacebookCompartir a Twitter

Contacte

Edifici Bruc-1

Àrea de Territori

Edifici Bruc
Bruc, 26
Tel. 93 864 12 15
territori@santceloni.cat

 

 

Ajuntament de Sant Celoni · Plaça de la Vila, 1 · 93 864 12 00 · santceloni@santceloni.cat