JULIOL 2019Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Mes anteriorAGOST 2019Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Mes anteriorSETEMBRE 2019Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Mes anteriorOCTUBRE 2019
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Inici   Mobilitat i transport   Bus Sant Celoni - La Batllòria
Bus Sant Celoni - La Batllòria
Cia. Hispano Hilarienca

De dilluns a divendres

Girona-8.1510.1512.1514.1516.1518.1520.15
Sant Hilari7.009.0011.0013.0015.0017.0019.0021.00
Arbúcies7.209.2011.2013.2015.2017.2019.2021.20
Breda7.359.3511.3513.3515.3517.3519.35-
Riells7.409.4011.4013.4015.4017.4019.40-
La Batllòria7.459.4511.4513.4515.4517.4519.45-
Sant Celoni7.559.5511.5513.5515.5517.5519.55-

 

Sant Celoni-8.0010.0012.0014.0016.0018.0020.00
La Batllòria-8.1010.1012.1014.1016.1018.1020.10
Riells-8.1510.1512.1514.1516.1518.1520.15
Breda-8.2310.2312.2314.2316.2318.2320.23
Arbúcies6.608.4010.4012.4014.4016.4018.4020.40
Sant Hilari7.009.0011.0013.0015.0017.0019.0021.00
Girona7.459.4511.4513.4515.4517.4519.4521.45

 

Dissabtes, diumenges i festius

Sant Hilari7.3018.00
Arbúcies7.5018.20
Breda8.0518.35
Riells8.1018.40
La Batllòria8.1518.45
Sant Celoni8.2518.55
Barcelona9.0019.30

 

Barcelona9.3020.00
Sant Celoni10.0520.35
La Batllòria10.1520.45
Riells10.2020.50
Breda10.2820.58
Arbúcies10.4521.15
Sant Hilari11.0521.35
 
Imprimir Versió per imprimirCompartir:Comparteix al FacebookCompartir a Twitter

Contacte

Edifici Bruc-1

Àrea de Territori

Edifici Bruc
Bruc, 26
Tel. 93 864 12 15
territori@santceloni.cat

 

 

Ajuntament de Sant Celoni · Plaça de la Vila, 1 · 93 864 12 00 · santceloni@santceloni.cat