OCTUBRE 2017Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Mes anteriorNOVEMBRE 2017Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Mes anteriorDESEMBRE 2017Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Mes anteriorGENER 2018
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Notícies
Resultats de totes les proves del Robotseny!

Tot un èxit gràcies a la implicació de més de 1500 alumnes de 26 escoles, 10 ajuntaments i 12 empreses al llarg de tot un curs! Felicitats a tots i totes! Gaudiu de l'àlbum de fotos

ROBOTSENY KIDSRobotseny plaça de la Vila

Fira científica:

Categoria Educació primària:

  • Premi a la millor proposta: Escola Salvador Sanromà A
  • Premi a la idea més creativa: Escola El Bruc B
  • Premi al millor màrqueting: Escola Vallgorguina
  • Premi a la millor idea d’empresa: Escola Mare de Déu dels Socors A

Categoria Educació secundària:

  • Premi a la millor proposta: Institut Giola
  • Premi a la idea més creativa: SES Can Record
  • Premi al millor màrqueting: Institut Vescomtat de Cabrera - Hostalric
  • Premi a la millor idea d’empresa: Institut Vescomtat de Cabrera – Breda


Competició de robots:

Categoria Educació primària:

  • 1r premi: Robòtics – Escola El Bruc
  • 2n premi: Sense Sensors: Escola Vallgorguina
  • 3r premi: Robo crack – Escola Mare de Déu dels Socors
  • Premi al millor robot de la prova in situ: Robodoc – Escola L’Alzinar

Categoria Educació secundària:

  • 1r premi: Salle Trek – Col•legi La Salle Sant Celoni
  • 2n premi: Salle Wars – Col•legi La Salle Sant Celoni
  • 3r premi: Gegants – SES Can Record
  • Premi al millor robot de la prova in situ: Salle Trek – Col•legi La Salle Sant Celoni


Rubikseny:

Rubikseny Kids:

  • Categoria cicle superior: Kilian Fernández – Escola Josep Pallerola i Roca
  • 1r i 2n d’ESO: Lian Viarnés – Institut Baix Montseny

Rubikseny High:

  • Categoria 3r i 4t d’ESO: Víctor Coris – Institut Baix Montseny


ROBOTSENY HIGH

1r Premi seguidors: GirlBot – Col·legi La Salle Sant Celoni
2n Premi seguidors: JuviBot - Institut Baix Montseny

1r Premi Sumo comercial: Pacol Team - Institut Giola
2n Premi Sumo comercial: Cracker - Institut Vescomtat de Cabrera - Hostalric

Aquí teniu l'àlbum de fotos!

Informació publicada el 13 de juny de 2017
Imprimir Versió per imprimirCompartir:Comparteix al facebookCompartir a Twitter
Ajuntament de Sant Celoni · Plaça de la Vila, 1 · 93 864 12 00 · santceloni@santceloni.cat