JUNY 2017Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Mes anteriorJULIOL 2017Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Mes anteriorAGOST 2017Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Mes anteriorSETEMBRE 2017
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Notícies
Resultats de totes les proves del Robotseny!

Tot un èxit gràcies a la implicació de més de 1500 alumnes de 26 escoles, 10 ajuntaments i 12 empreses al llarg de tot un curs! Felicitats a tots i totes! Gaudiu de l'àlbum de fotos

ROBOTSENY KIDSRobotseny plaça de la Vila

Fira científica:

Categoria Educació primària:

  • Premi a la millor proposta: Escola Salvador Sanromà A
  • Premi a la idea més creativa: Escola El Bruc B
  • Premi al millor màrqueting: Escola Vallgorguina
  • Premi a la millor idea d’empresa: Escola Mare de Déu dels Socors A

Categoria Educació secundària:

  • Premi a la millor proposta: Institut Giola
  • Premi a la idea més creativa: SES Can Record
  • Premi al millor màrqueting: Institut Vescomtat de Cabrera - Hostalric
  • Premi a la millor idea d’empresa: Institut Vescomtat de Cabrera – Breda


Competició de robots:

Categoria Educació primària:

  • 1r premi: Robòtics – Escola El Bruc
  • 2n premi: Sense Sensors: Escola Vallgorguina
  • 3r premi: Robo crack – Escola Mare de Déu dels Socors
  • Premi al millor robot de la prova in situ: Robodoc – Escola L’Alzinar

Categoria Educació secundària:

  • 1r premi: Salle Trek – Col•legi La Salle Sant Celoni
  • 2n premi: Salle Wars – Col•legi La Salle Sant Celoni
  • 3r premi: Gegants – SES Can Record
  • Premi al millor robot de la prova in situ: Salle Trek – Col•legi La Salle Sant Celoni


Rubikseny:

Rubikseny Kids:

  • Categoria cicle superior: Kilian Fernández – Escola Josep Pallerola i Roca
  • 1r i 2n d’ESO: Lian Viarnés – Institut Baix Montseny

Rubikseny High:

  • Categoria 3r i 4t d’ESO: Víctor Coris – Institut Baix Montseny


ROBOTSENY HIGH

1r Premi seguidors: GirlBot – Col·legi La Salle Sant Celoni
2n Premi seguidors: JuviBot - Institut Baix Montseny

1r Premi Sumo comercial: Pacol Team - Institut Giola
2n Premi Sumo comercial: Cracker - Institut Vescomtat de Cabrera - Hostalric

Aquí teniu l'àlbum de fotos!

Informació publicada el 13 de juny de 2017
Imprimir Versió per imprimir Compartir:Comparteix al facebookCompartir a Twitter
Ajuntament de Sant Celoni · Plaça de la Vila, 1 · 93 864 12 00 · santceloni@santceloni.cat